آموزش

ما در شرکت فنی و مهندسی ارقام نت قصد داریم تا با یاری همه علاقه‌مندان، دانشجویان، کارشناسان و مدیران حوزه آی‌تی که به گسترش علم اعتقاد دارند، بزرگترین و کاملترین مرکز دانش و آموزش فناوری اطلاعات را برگزار کنیم. شوق به یادگیری و مطالعه از ملزومات شاغلین این حوزه به شمار می‌آید. شرکت ارقام نت با بهره‌مندی از کارشناسانی مجرب و برگزاری دوره‌­های آموزشی حضوری و مجازی، شما را در مسیر یادگیری همراهی خواهد کرد.

آموزش فیبر نوری

با توجه به استفاده فراگیر از کانال ارتباطی فیبرنوری در سازمان ها ی دولتی و خصوصی , این شرکت با بهره مندی از توان تخصصی و تجربه لازم و استفاده از استانداردهای ITUT G.652-G657 اقدام به برگزاری دوره های کار با دستگاه Fusion,OTDR و تکنولوژی های و توپولوژی های PON,GPON,… FTTH,FTTX جهت آشنایی کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات در زمینه های راه اندازی, برآورد, نگهداری و عیب یابی نموده است.

آموزش راه اندازی شبکه

یکی از بزرگترین مشکلات سازمان ها در لایه زیرساختی (Infrastructure) شبکه میباشد که همواره هزینه های هنگفتی برای نگهداری و بازسازی آن در نظر گرفته میشود که باعث پایین آمده راندمان و کارایی خدمات فناوری اطلاعات میگردد, با توجه به اهمیت این موضوع و با استفاده از توان تجهیزاتی و نیروی متخصص, این شرکت دوره های مربوط به مسائل زیرساختی شبکه (توپولوژی های ارتباطی , چیدمان شبکه, لایه های امنیتی, برآورد و پیاده سازی صحیح زیرساخت شبکه, کار با دستگاه تست Fluke و…) را برگزار مینماید.

آموزش ذخیره سازی اطلاعات

امروزه با رشد چشمگیر اطلاعات و نیازه به ذخیره سازی داده ها شرکت ارقام نت به عنوان یکی از شرکت های ارائه دهنده دستگاه های ذخیره سازی اطلاعات با بهره مندی از نیروهای متخصص در این حوزه جهت کمک و آگاه سازی مدیران و کارشناسان صنعتIT با اصول و استانداردهای رایج و به روز آمادگی خود را جهت مشاوره و برگزاری دوره های ذخیره سازی اطلاعات اعلام مینماید.

آموزش استاندارد سازی مراکز داده

شرکت ارقام نت با توجه به توان تخصصی پرسنل فنی و استفاده از استانداردهای TIA942-BICSI002-UPTIME مربوط به راه اندازی و استاندارد BICSI009 مربوط به نگهداری مراکز داده آمادگی خود را جهت برگزاری دوره های آموزشی و ارائه راهکارهای مناسب برای رسیدن به پویایی و بهینه سازی مراکز داده مختص مدیران فناوری اطلاعات و کارشناسان اتاق NOC اعلام می نماید.