تامین کالا و تجهیزات شبکه

تامین تجهیزات شبکه های کامپیوتری

تامین کالا و تجهیزات شبکه

همان‌گونه که اطلاع دارید، تجهیزات اکتیو شبکه دستگاه‌هایی هستند که سیگنال‎ها را تولید، هدایت و یا تقویت می‌کنند و معمولاً به برق وصل می‌شوند. در شبکه های کامپیوتری سرورها, ذخیره سازها,  روترها , سوئیچ‌ها و… پر استفاده ترین کالاهای اکتیو شبکه هستند که اجناس تقلبی بسیار زیادی از آنها در بازار موجود می‌باشد و مسئولین خرید سازمان‌ها اگر با تجربه ناکافی به بازار فروش تجهیزات کامپیوتر مراجعه کنند، ممکن است دچار سردرگمی زیادی در انتخاب تجهیزات شبکه‌ های کامپیوتری شوند.

شرکت ارقام نت در راستای ارزش‌های مشتری مداری و با اتکا به متخصصین با تجربه خود، تجهیزات شبکه active با کیفیت اصیل را برای مشتریان خود تأمین می‌کند و می‌کوشد که شرکت‎های طرف قرارداد ، از بالاترین سطح رضایت از تجهیزات و خدمات شبکه شرکت ارقام نت  برخوردار باشند. تجهیزات شبکه سیسکو ، میکروتیک ، HPE و دیگر برندهای مطرح فعال در زمینه تجهیزات اکتیو شبکه با کیفیت اورجینال و همراه با گارانتی به مشتریان ارقام نت  عرضه می‌شود.

تجهیزات اکتیو و پسیو شبکه

یکی از مهمترین فاکتورهای تامین کالا و تجهیزات پسیو شبکه و تجهیزات اکتیو شبکه های کامپیوتری انتخاب صحیح مشخصات کالا و تجهیزات با توجه به شناخت زیرساخت شبکه و نیاز های تعریف شده از سمت کاربر و کارشناسان واحد فناوری اطلاعات سازمان مورد نظر میباشد که خروجی این نیاز سنجی صحیح منجر به تعیین پارت نامبر با مشخصات فنی کامل در فرایند تامین کالا که به صورت شماتیک در شکل زیر مشخص گردیده میشود.

تامین کالا و تجهیزات شبکه

کارشناسان واحد بازرگانی و فروش شرکت ارقام نت با توجه به توان فنی و 15 سال سابقه تامین کالا و خدمات در حوزه فناوری اطلاعات سازمان های خصوصی و دولتی و دریافت رضایت نامه از مشتریان در خصوص مشاوره ، تعیین صحیح نیازها، مشخص نمودن پارت نامبر تجهیزات، اعلام موجودی تجهیزات در بازار و تامین کالا و خدمات در خدمت مشتریان عزیز میباشند.